فهرست اصلی

 اطلاعیه واحد رایانه در خصوص ایجاد حساب كاربری برای اتصال به اینترنت در دانشگاه

دانشجویان گرامی جهت دریافت حساب كاربری(USER NAME)و رمز ورود (PASSWORD) برای استفاده از اینترنت دانشگاه طبق مراحل زیر عمل نمایند.


نحوه ارائه درخواست و اتصال به اينترنت دانشگاه:

1- دریافت فرم درخواست از واحد تکثیرات

2- تکمیل و ارائه فرم تکمیل شده به واحد آموزش(زمان ارائه فرم به واحد آموزش 1شنبه و 3 شنبه هر هفته و الزاما توسط خود دانشجو صورت پذیرد-به فرمهائی که توسط افراد دیگر ارائه گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد)

3- پس از ارائه فرم درخواست به واحد آموزش در روزهای 1شنبه و 3 شنبه ، نام کاربری در روز آینده ساخته خواهد شد.در صورت تائید دانشجو توسط  واحد آموزش ، از آن پس کد ملی شما به عنوان نام کاربری و رمز عبور خواهد بود.

4-اتصال به شبکه بی سیم دانشگاه و دریافت فایل (VPN) فقط برای سیستم عامل ویندوز (جهت دریافت فایل اتصال بر پیوند موجود کلیک نمائید ، سپس بعد از دریافت آنرا از حال فشرده خارج نمائید.)

نكته 1:دريافت فايل فقط برای استفاده بر روی سيستمهای شخصی قابل حمل (LAPTOP) بوده و برای استفاده در سايتهای دانشگاه نيازی به دريافت فايل اتصال نمی باشد.لذا قبلا بر روی ميز كاری ويندوز (DESKTOP) قرار داده شده است و فقط كافی است حساب كاربری و رمز ورود را (پس از دریافت) در آن قرار داده واستفاده نمائيد.

نكته 2:جهت ایجاد کانکشن اتصال برای سیستم عامل های تلفن همراه فایل آموزشی را از پیوند موجود دریافت نمائید.

نكته 3:فايل اتصال ، فقط برای استفاده در فضای دانشگاه است و از خارج دانشگاه قابل استفاده نمی باشد.

نكته 4:ترافیک اختصاص داده شده روزانه 70 مگابایت و زمان اتصال مداوم 3 ساعت میباشد.در صورت اتمام هر کدام از موارد ذکر شده پیام خطای 691 داده خواهد شد.

نكته 5:سایتهای آموزشی بدون نیاز به اینترنت باز خواهند شد.لذا در اسرع وقت لیست سایتهائی که بدون نیاز به اتصال کانکشن و مصرف ترافیک روزانه قابل دسترسی خواهد بود از همین سایت  اعلام خواهد شد.

تصاویر همدان

تصاویر مركز

آمار بازدید کنندگان

امروز6
دیروز7
هفته13
ماه212
کل36028

خبر خوان - سايت مرکزی جهاد دانشگاهی